Milla Jovovich dukej e mahnitshme në Festivalin e Filmit të Kanës, premiera e “Burning”Festivali i Filmit në Kanë po pret yjet botërore dhe, mes tyre, Milla Jovovich dukej e mahnitshme në një fustan super në premierën e “Burning”.

Ajo është një nga zonjat kryesore të industrisë së filmit.

Dhe Milla Jovovich provoi se ajo është gjithashtu një yll edhe në qilim të kuq, duke verbuar në një fustan të gjatë Prada në premierën e “Djegia” (Burning) në Festivalin e Filmit të Kanës të mërkurën.

42-vjeçarja tregoi figurën e saj të pabesueshme në veshje ngjyrë të prerë deti, e dekoruar me detaje të shkëlqyera.

Milla Jovovich 0

Picture 1 of 7

Milla Jovovich dukej e mahnitshme kur ajo u largua në Festivalin e Filmit të Kanës premierën e Burning, duke rrezatuar magjinë klasike në një fustan blu deti nga Prada.

Xhevahirët e ndezur që zbukurojnë fustanin janë një shembull kryesor i veshjes së mbrëmjes të firmës Prada dhe ne e duam edhe ngjyrën e blu që bën një ndryshim freskues nga ngjyrat tradicionale të kuqe të qilimit.

Fustani ishte bërë me porosi për Milla kështu që, sa trishtim, nuk është në dispozicion për të blerë në internet apo diku…

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Përgjegjës për 3 mijë vrasje, El Chapo ka një kërkesë në gjyq: Dua të…

  Vrasje, pastrim parash, trafik droge, trafik armësh- këto janë akuzat që...
Read More