Milot/ Aksidenton 30-vjeçarin, arrestohet në flagrancë 16-vjeçariauto_aksident-3-1-780x4391477218755

Seksioni për hetimin e ngjarjeve të qarkullimit rrugor ka kryer arrestimi në flagrancë të shtetasit H. B. 16 vjeç, banues në Milot.

Duke drejtuar automjetin tip Benz Mercedez , në Pllanë ka aksidentuar këmbësorin shtetasin A.M. 30 vjeç, banues Pllanë, i cili ndodhet në Spitalin Ushtarak Tiranë nën kujdesin e mjekëve.

Veprat penale ” Drejtim mjeti në mënyrë të parregullt” “Shkelja e rregullave të qarkullimit rrugor” parashikuar nga nenet 290 dhe 291 të Kodit Penal

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Zjarret në Kaliforni

Punonjësit e shpëtimit në veri të Kaliforninë po përdorin qentë me erë...
Read More