Miriami, ndër femrat më të ëmbla shqiptare

Miriam Cani njihet si nj ndër këngëtarët më të ëmbla të skenës.

9-6

Picture 1 of 4

Përpos kësaj, ajo dhe Albani vlerësohen për martesën që kanë. Ndërkohë Miriami ka publikuar një fotografi gjatë momenteve në ‘The Voice Of Kids Albania’, e që duket për mrekulli.

Miriami është ndër vajzat e pakta që ka ruajtur mirë të bukurën, të çiltrën dhe e prezanton atë më së miri.

Shkruar Nga
More from Revista User

Me këtë foto nusja e Albatritit tregon se bën jetë luksoze

Egzona Muqiqi është ndër nuset më ‘in’ të estradës, e cila ndiqet...
Read More