Mirjeta Shala pas një pauze po i rikthehet botës së modësAjo fitoi kurorën e më të bukurës të “Miss Kosova 2013” dhe ka marr pjesë në garën e “Miss Universe 2013”.

8-1

Picture 1 of 6

Në nëntor të vitit 2013, ajo nënshkroi një kontratë me kompaninë e bukurisë së tanishëm të presidentit amerikan, Donald J. Trump, “Trump Model Management”.

Bëhet fjalë për bukuroshen Mirjeta Shalën, e cila ka bërë të ditur se po i kthehet projekteve të reja.

“U riktheva”, ka shkruar shkurt në llogarinë personale në Instagram, Shala.

Kujtojmë se 23-vjeçarja është studente e Administrimit të Biznesit Ekonomik dhe Marketingut në Universitetin AAB-Riinvest.

Ajo gjatë këtyre viteve që i ka munguar skenave të modës i është përkushtuar rolit e të qenit nënë të një fëmije.

Ndryshe, neve na mbetet ta shohim se në çfarë projekti do ta shohim gjatë vitit të ardhshëm Shalën.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Djali i presidentit Thaçi për pushime në Austri

Endriti është djali i vetëm i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçit, ndërsa...
Read More