Moda është “maxi dress”Mund të vishen në çdo mënyrë dhe në çdo moment. Qoftë ditën nëpër qytet, me këpucë tenisi apo sandale të sheshta, edhe në mbrëmje me modele më të sofistikuara për një moment të rëndësishëm apo thjesht për t’u ndjerë të bukur.

Flasim për fustanet e gjatë, klasik i kësaj stine të bukur që ju shpëton në çdo situatë. Me avantazhin që transformon pamjen tonë me një blic, thjesht me ndryshimin e aksesorëve, për të kaluar nga impenjimet e ditës në një mbrëmje smart. Mjafton të ndryshosh këpucët komode me sandale me takë të lartë, dhe disa bizhuteri të shndritshme dhe një tualet për të qenë gati një mbretëreshë e mbrëmjes.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Çfarë duan meshkujt pas marrëdhënies intime?! 3 fiksimet që femrat duhet t’i dinë

Shpesh përqëndrohemi shumë të dëshirat e femrave, dhe dukjet se kështu lëmë...
Read More