Modelja Elsa Hoks “ndez” Kanën

Kanë është mbushur me yje të botës së showbiz para Festivalit të Filmit.

Sigurisht që në Francë në këtë periudhë nuk mund të mungojnë edhe engjëjt e “Victoria’s Secret”.

Elsa Hoks 0

Picture 1 of 16

Një prej tyre është edhe modelja suedeze Elsa Hoks.

29-vjeçarja është shfaqur të mërkurën me bikini të kuqe, duke ekspozuar linjat e saj fantastike.

Jo më kot ajo është pjesë e engjëjve të “Victoria’s Secret”…

 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Meta: Eugent Bushpepa lartësoi muzikën dhe gjuhën shqipe!

  Presidenti Ilir Meta priti këngëtarin që përfaqësoi Shqipërinë në Eurovision, Eugent...
Read More
CLOSE
CLOSE