Modelja pozon topless për të reklamuar ujinAjo është e njohur për mos turpin për të shfaqur asetet e saj trupore seksi.

Dhe, modelja e Playboy Amy Lee nuk i ka lënë vend imagjinatës, derisa ka pozuar topless për të reklamuar ujin.

Ajo ka realizuar një fotosesion për një reklamë uji në Kaliforni të enjten dhe tashmë janë publikuar fotot.

Modelja shfaqet tejet provokuese, duke treguar format trupore të mahnitshme.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Nuk ndalen zjarret, brenda 24 orësh 8 vatra të reja në të gjithë Shqipërinë

Gjatë 24 orëve të fundit deri në orën 09:00 të mëngjesit të...
Read More