Modelja që dëshmon se të gjitha femrat janë të bukura

Diana Sirokain është bashkuar me fotografen e modës, Karizza, për të rikrijuar disa fotografi – një krahasim me atë lakuriq të Gigi Hadid.

2-5

Picture 1 of 2

Shumica e komentuesve në postimet e saj në rrjetet sociale, janë pozitive dhe përkrahës të Dianës në përpjekje për të promovuar diversitetin e trupit në industrinë e modës.

Fotografitë e mëposhtme nuk janë një krahasim për të zgjedhur cila prej tyre duket “më mirë”, vetëm një mënyrë për të treguar se gratë e të gjitha madhësive janë të bukura.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Shkrini” dhjamin në trup me vetëm pak kripë dhe limon

Yndyra e akumuluar rreth barkut apo kofshëve është një problem me të...
Read More