Modelja që po sfidon Kim Kardashian

Emily Sears është një modele mjaft seksi dhe ka linja trupore që çdo femër do të dëshironte t’i kishte

Modelja australiane,Emily Sears së fundmi ka realizuar një set fotografik ku është shfaqur mjaft seksi me format e saj trupore dhe sigurisht me të pasme bombastike.

Emily Sears 1

Picture 1 of 12

Disa nga këto foto kjo bukuroshe i ka postuar edhe në Instagram.

Dhe kjo modele mbase mund të jetë konkurentja e denjë e Kim Kardashian.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ngjela rrëfen kushtin gjerman për Shqipërinë dhe i “hakërrehet” Ramës

Nga Spartak Ngjela Koha, tani e me tej, është e shqiptarëve… Vuçiç...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *