Modelja shqiptare në romancë me Jake Hall

Aktorja me origjinë shqiptare, Misse Beqiri po shijon në maksimum lidhjen e saj disamujore me stilistin Jake Hall.

Misse Beqiri 1

Picture 1 of 7

Beqiri 29 vjeçare dhe Hall, 26 vjeç, janë me pushime në Spanjë, nga ku kanë njoftuar shtatzëninë e aktores dhe modeles shqiptare.

“Bota ime është e kompletuar…Mezi po pres të të takoj”, shkruan Hall në Instagram, ndërkohë që kishte postuar një foto ku puthte barkun e Misse-së.

Misse Beqiri është me origjinë shqiptare, por e lindur në Malmoe, të Suedisë. Ajo u bë e famshme si protagoniste në serial-show-n “Real Housewives Of Cheshire”.

Ajo gjithashtu ka qenë e martuar me portierin e Danimarkës dhe Manchester United, Anders Lindegaard, nga viti 2014 deri në 2016-ën, me të cilin ka edhe një djalë, të quajtur Julian.

Shkruar Nga
More from Revista User

Merkel në Arabinë Saudite, bisedon për krizën me refugjatë

Kancelarja gjermane, Angela Merkel, ka arritur në Arabinë Saudite për bisedime me...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.