Modelja shqiptare shkëlqen në Beverly Hills

 
 

  

Xhesika Berberi konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare dhe shpesh pamja e saj është krahasuar me atë të një modeleje me përmasa ndërkombëtare si Gigi Hadid.

Edhe modelja shqiptare është duke ngjitur shkallët e karrierës së saj në botën e modës teksa jeton në SHBA.

Xhesika ka postuar së fundmi një foto, teksa është në një pishinë me rroba banjo, ku duket me të vërtetë e mrekullueshme.

Së bashku me modelen tjetër shqiptare, Adrola Dushi dhe Xhesika kanë provuar të jenë edhe pjesë e engjëjve të “Victoria’s Secret” më parë.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Maqedonia e merr shpërblimin e saj…

  Maqedonia do të bëhet anëtare e NATO-së, pas zbatimit të marrëveshjes...
Read More