Modelja shqiptare shkëlqen në Beverly Hills

 
 

  

Xhesika Berberi konsiderohet si njëra ndër femrat më të bukura shqiptare dhe shpesh pamja e saj është krahasuar me atë të një modeleje me përmasa ndërkombëtare si Gigi Hadid.

Edhe modelja shqiptare është duke ngjitur shkallët e karrierës së saj në botën e modës teksa jeton në SHBA.

Xhesika ka postuar së fundmi një foto, teksa është në një pishinë me rroba banjo, ku duket me të vërtetë e mrekullueshme.

Së bashku me modelen tjetër shqiptare, Adrola Dushi dhe Xhesika kanë provuar të jenë edhe pjesë e engjëjve të “Victoria’s Secret” më parë.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Thaçi e Vuçiç në Bruksel, Mogherini: Integrimi lidhet me normalizimin e marrëdhënieve

  Në Bruksel përfundoi takimi i presidentit të Kosovës, Hashim Thaçi dhe...
Read More
CLOSE
CLOSE