Modelja superseksi po bëhet ylli i ri i InstagramitËshtë një ndër blogeret më aktive në rrjetet sociale, ku “konkurron” rivalet me hiret e saj, që i kanë grumbulluar mbi 3 milionë ndjekës në Instagram dhe hapësirë në mediat rozë.

Bëhet fjalë për Katya Elise Henry, që linjat e veta thotë se përveç dhuratës së natyrës, janë edhe falë punës së palodhshme në palestër.

Profesioni fillestar i saj është instruktore palestre, ndërsa ëndërrron që të përfshihet në industrinë e modës, ëndërr që me gjasa do të realizohet.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Bebe Rexha ndërron stilin e flokëve

Bebe Rexha gjithmonë bën ndryshime në dukjen e saj. [ngg_images source="galleries" container_ids="892"...
Read More