Modelja superseksi po bëhet ylli i ri i Instagramit

Është një ndër blogeret më aktive në rrjetet sociale, ku “konkurron” rivalet me hiret e saj, që i kanë grumbulluar mbi 3 milionë ndjekës në Instagram dhe hapësirë në mediat rozë.

Bëhet fjalë për Katya Elise Henry, që linjat e veta thotë se përveç dhuratës së natyrës, janë edhe falë punës së palodhshme në palestër.

Profesioni fillestar i saj është instruktore palestre, ndërsa ëndërrron që të përfshihet në industrinë e modës, ëndërr që me gjasa do të realizohet.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shpella në Tajlandë, restoranti më romantik në botë

Një shpellë gëlqerore në Krabi të Tajlandës brenda se cilës është improvizuar...
Read More