Moderatoja shqiptare me kriminelin më të bukur në botë

Po të gjithë e njohim të burgosurin më seksi që kemi parë ndonjëherë dhe historinë e tij se si kjo bukuri e “shpëtoi” edhe nga dënimi, sepse tani nuk e mban mend askush se pse ishte në burg.

Fjala është për Jeremy Meeks, kriminelin më simpatik, arma e tij më fortë janë tiparet e bukurisë që e karakterizon.

Albana Osmani dhe Jeremy Meeks 1

Picture 1 of 2

Por prisni vajza, ai është i martuar dhe ka tre fëmijë.

Megjithatë kjo nuk e ka penguar Albana Osmanin që ta “rrëmbejë” për pak momente dhe të bëjë foto me yllin e revistave të modës tashmë.

Albana e ka takuar Jeremy-në në Kanë të Francës, aty ku po mbahet edhe festivali i përvitshëm dhe sigurisht nuk mund ta humbte rastin që të bënte një foto me të. “1 minutë heshtje mi gra” – ka shkruar Albana me humor ndërkohë që gjithë vajzat komentuese janë shprehur ziliqare ndaj Albanës, dhe me shumë të drejtë!

Shkruar Nga
More from Revista User

Ndiqni këto këshilla shkencore për të rritur fëmijë të mençur dhe suksesshëm

Cili prind nuk dëshiron që fëmija i vet të ketë nota të...
Read More