Momenti kur bosi i mafias vritet në lokalin ku po festonte lirimin nga burguKUJDES: PAMJE SHQETESUESE

Ky është momenti kur një person i dyshuar si kreu i një grupi mafioz, ekzekutohet në një lokal në Rusi.

Alexander Zhestekov, 39 vjeç, po festonte lirimin nga burgu.

Por një person iu afrua duke e qëlluar gjashtë herë.

Zhestekov, që thuhet se drejton bandën e rrezikshme ‘Zapsibovskie’, humbi jetën në vendin e ngjarjes.

Ai ishte liruar pasi kishte bërë burg për shantazh dhe mashtrim.

Raportohet se shumë dëshmitarë kishin frikë të dilnin në gjyq kundër tij.

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Rudina Xhunga: Pse Ornela Vorpsi sfidoi banalitetin e burrave të pakënaqur

  Ornela Vorpsi ishte kryelajmi i Tiranës, të një të mërkure plot...
Read More