Monica Bellucci nuk di të plaket

Aktorja italiane Monica Bellucci ka hyrë në vitin e ri me një imazh të ri flokësh, dhe ky ndryshim është mirëpritur nga admiruesit e saj.

2-6

Picture 1 of 3

Një nga gratë më të bukura në botë duket sikur është rilindur dhe përveç kombinimit të shkëlqyer të modës, e përbërë nga pantallona të zeza dhe dollakë, aktorja gjithashtu tregoi një stil të ri flokësh.

Ajo i uli flokët e saj më tej në shpatullat e saj dhe forma e sheshtë lejoi aktoren të mbyllte flokët e saj prapa veshëve dhe të zbulonte pamjen e saj të duhur.

Shumë njerëz mendojnë se stili i ri i flokëve të saj është “goditje në cak” dhe se ka bërë aktoren të duket shumë më e re.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shyhrete Behluli tregon ku nisi historia e dashurisë me Lulin

Është njëra ndër këngëtaret më të pëlqyera të skenës muzikore. [ngg_images source="galleries"...
Read More