Moti i keq, Emergjencat: Rrugët të gjitha të kalueshme

Pavarësisht reshjeve të dendura të shiut dhe borës akset rrugore në gjithë vendin janë të kalueshme.

Shërbimi i Emergjencave Civile bën të ditur se Shkodra, Kukësi, Peshkopia dhe Korça nuk kanë problematika. Në Korçë të gjitha akset janë të kalueshme ndërsa për aksin Korçë-Dardhë duhen zinxhirë. Aktualisht nuk ka raste emergjence.

Shirat do të vijojnë dhe këtë të martë sipas parashikimit të motit, ku kthjellime të shkurtra do të ketë në zonën juglindore.

Shkruar Nga
More from Revista User

Çifti Clooney ndihmon të riun iraken të shpëtojë nga ISIS

Aktori i famshëm i Hollywood, George Clooney dhe bashkëshortja e tij, avokatja...
Read More