Moti, pasdite fortunë

Moti vijon me kthjellime të shkurtra dhe vranësira të shpeshta duke sjellë shira të herë pas hershëm në pjesën më të madhe të vendit.

Pasditja sjell intensifikim të përkohshëm të shirave në të gjithë territorin deri në mbrëmje kur shirat do jenë të dobët në zona të izoluara.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten lehtë gjatë mëngjesit në gjithë vendin por mesdita sjell rritje të lehtë të temperaturave në Qendër dhe Jug të vendit.

Era do të fryjë e lehtë dhe mesatare, me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi Veriperëndimor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Motorçiklisti e ‘fluturon’ tutje bashkëfshatarin e vet dhe s’ndalon, kapet nga Policia

Një aksident ka ndodhur në fshatin Daullas të Fierit, ku një 69-vjeçar...
Read More