Moti për ditën e sotmeunnamed-1_1478068725-9553499

Shirat e shumtë që kanë rënë gjatë ditës së sotme pritet të ndalen gjatë ditës së enjte. Sipas Meteoalb, parashikohet që gjatë ditës së nesërme të ketë kthjellime dhe kjo do të shoqërohet me rënie temperaturash.

moti-per-faqen-2-mars-2017-768x576

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Princi dhe princesha shqiptare festojnë sot përvjetorin e parë të martesës

Sot u bënë një vit që kur Princi Leka II dhe Princesha...
Read More