Moti për ditën e sotmeunnamed-1_1478068725-9553499

Shirat e shumtë që kanë rënë gjatë ditës së sotme pritet të ndalen gjatë ditës së enjte. Sipas Meteoalb, parashikohet që gjatë ditës së nesërme të ketë kthjellime dhe kjo do të shoqërohet me rënie temperaturash.

moti-per-faqen-2-mars-2017-768x576

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Keni lindur në shkurt? 7 fakte pse jeni kaq të adhurueshëm

Këto janë njerezit më me fat, pasi karakterizohen nga një nivel gëzimi,...
Read More