Moti sot/ Ja sa do të jenë temperaturatunnamed

Gjate dites se premte, 5 maj 2017, moti mbi vendin tone parashikohet te jete me vranesira ne shtim dhe reshje shiu ne pjesen e dyte te dites.

Baza e reve te ulta 600 metër. Era do te jete me drejtim –Jugperëndim-Veriperëndim 1-16m/sek. Shikimi 1-20km. Mjegull / mjegullinë për shkak të reshjeve. Deti i forcës 4 me lartësi vale 2.2 metër.

Temperaturat parashikohen te jene:

Vendet malore 10°/24°C

Vendet e ulta 10°/27°C

Vendet bregdetare 12°/25°C

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Përse disa njerëz lëndohen më shumë nga ndarjet?

Njerëzit që e kanë më të vështirë të hedhin pas krahëve një...
Read More