Moti sotPas ditëve me diell, ndryshon sërish moti. Instituti i Gjeoshkencave, Energjisë, Ujit dhe Mjedisit parashikon nisjen e reshjeve të shiut që nga dita e sotme, kryesisht gjatë pjesës së dytë të ditës.

moti 1

Picture 1 of 2

Sot (e martë, dt.26)

Priten reshje lokalisht mesatare gjatë pjesës së dytë të ditës në veri dhe reshje të dobëta lokale në qendër dhe jugperendim.
Në Alpe, në lartësi të mëdha, ato do të jenë në formën e borës (siç tregohet në tabelë, respektivisht për secilin qark). Era do të fryjë e lehtë, ndërsa në bregdet deri mesatare.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Elhaida Dani e dashuruar? Ja si përgjigjet këngëtarja për jetën private

Pas suksesit në “Kënga Magjike”, Elhaida Dani ka publikuar dje “Amazing”, kënga...
Read More