Motrat Istrefi për herë të parë bashkëpunojnë në një projekt muzikor?Nora dhe Era Istrefi janë të dyja këngëtare shumë të suksesshme. Nëse Erën e kemi parë të rrokë suksesin ndërkombëtar në një kohë të shkurtër, Nora është mjaftuar me suksesin në trojet shqiptare dhe me koncertet në çdo vend ku kanë shkelur shqiptarët.

Shumë fansa të dy këngëtareve shpesh kanë ngritur pyetjen për një bashkëpunim mes tyre, por deri tani nuk ka pasur diçka konkrete.

Sipas Prive.al së shpejti do të ketë një bashkëpunim mes bukurosheve të ekranit. Ato janë duke përgatitur një projekt muzikor, por ende nuk është zyrtarizuar gjithçka pasi pritet konfirmimi nga kompania me të cilën Era Istrefi ka lidhur kontratë.

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Prokuroria hap hetim për Salvinin, ministri kërcënon BE-në dhe injoron: Është ‘medalje nderi’

Matteo Salvini jeton nga provokimet. Por në rastin e anijes “Diciotti”, ministri...
Read More