Motrat Vorpsi: Nga fotot me bikini tek ftohja e plotë mes tyre

 

Laura dhe Ornela Vorpsi janë dy personazhe shumë të njohur për publikun shqiptar, njëra ish-zëdhënëse e Partisë Demokratike dhe tjetra shkrimtare, piktore dhe fotografe.

Hera e fundit kur motrat u panë bashkë ishte në vitin 2015, kur u fotografuan teksa kalonin pushimet bashkë.

Megjithatë tani ato nuk kanë asnjë marrëdhënie me njëra-tjetrën, siç tregon Ornela në një intervistë për “Opinion”.

“Për momentin i kam prerë raportet me motrën time sepse kemi etika të ndryshime, dëshira të ndryshme dhe ndjej që nuk kemi se çfarë të ndajmë me njëra-tjetrën.

Unë kam nevojë për shkëmbim të thellë dhe të vërtetë, kur nuk e kam, nuk më intereson më njeriu. Jo, nuk kam më raporte”, u shpreh Ornela.

 
 
Shkruar Nga
More from Redaksia

Vuçiç: Qytetarëve serbë s’do t’u fshihet asgjë për Kosovën, mund të ketë referendum

Presidenti i Serbisë, Aleksandar Vuçiç, ka siguruar serbët se kur bëhet fjalë...
Read More
CLOSE
CLOSE