Mrekullitë e Shqipërisë nga ajri

Me një histori mijëra vjeçare, me një reliev fantastik dhe me një bregdet që të le pa fjalë Shqipëria gëzon gjithçka që dëshiron të ketë një vend.

Berati, Gjirokastra, Vlora, Saranda dhe lugina e Valbonës në e Thethi në veri janë destinacionet turistike më të preferuara, pasi pamja që ofrojnë është me të vërtetë e mrekullueshme.

Por pamja bëhet edhe më e mrekullueshme kur arrin ta shohësh nga lart, nëpërmjet dronit.

Mos e humbisni foto-galerinë.

 

Berati

Picture 1 of 19

Shkruar Nga
More from Revista User

Rikthehen grabitjet në Tiranë, 3 persona të maskuar grabisin një vilë

Rikthehen grabitjet në Tiranë. Policia e kryeqytetit thotë se një grabitje ka...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *