ShowBizz

Naomi Campbell, me forma kaq perfekte në palestër

Na ndiqni në Facebook
               Publikuar në : 11:39 - 28/10/18 |
mapo.al

Elegante e rafinuar, yll i të gjitha eventeve ku merr pjesë, Naomi Campbell (48 vjeçe) shkëlqen edhe në palestër gjatë stërvitjes me një komplet të zi, duke nxjerrë në pah format e saj seksi dhe perfektë.


Vetëm disa ditë më parë “Pantera e Zezë”, sfiloi në pasarelën e New York-ut me top modelet e momentit duke marrë komplimente nga të gjithë.Gjithmonë në formë fizike të shkëlqyer, shiheni se si duket teksa bën stervitje…


foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri

foto galeri


Etiketa: , , ,

Pas