Natyrale si Demi Lovato

Këngëtarja e famshme, Demi Lovato zakonisht njihet për paraqitjet e saj ekstravagante.

Mirëpo këtë të diel, këngëtarja duket se ka vendosur që të mos vendos fare grim në fytyrën e saj.

Në një fotografi të postuar në rrjetin social Instagram, ajo dukej shumë bukur.

Wishing there was an emoji for freckles…

A post shared by Demi Lovato (@ddlovato) on

Ndryshe këngëtarja së fundmi ka publikuar këngën “Tell me you love me” e cila është pëlqyer mjaft nga publiku.

Shkruar Nga
More from Revista User

Llaku i flokëve mund të përdoret edhe për gjëra tjera

Është një produkt që përdoret më së shumti nga gratë dhe vajzat....
Read More