Ndahet Marina nga Getoari?geti-marina

Një lajm i papritur lidhur me ndarjen e mundshme të Marinës me reperin Getoar Selimi bëri bujë ditën e sotme , fillimisht në mediat kosovare e më pas në ato shqiptare.

Artikulli që shpejt u shpërnda në çdo portal, analizonte faktin se këngëtari dhe moderatorja prej një kohë të gjatë nuk kanë shpërndarë në rrjetet sociale foto me njëri-tjetrin. Por të vërtetën e zbulojnë për “revistaëho.com” miq të afërt të çiftit.

Sipas tyre Marina dhe Getoari janë bashkë e të lumtur, e madje të pandashëm. Ata konfirmojnë se edhe sot kur përflitet ndarja e tyre, reperi dhe prezantuesja janë bashkë në vendlindjen e Getit, në Kosovë.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Rita Ora me imazhe të reja mahnitëse

Këngëtarja e njohur shqiptare, Rita Ora ka fituar famë botërore për shkak...
Read More