Ndahet nga jeta aktorja e njohur në moshën 99-vjeçare8th July 1952: Hungarian actress Zsa Zsa Gabor lounges on a sofa in a ruched evening gown. (Photo by Nixon/Express/Getty Images)

Zsa Zsa Gabor, aktorja me origjinë Hungareze, ka ndërruar jetë në moshën 99-vjeçare pas një ataku kardiak që ka pësuar.

Aktorja legjendare hungareze pësoi një atak në zemër dhe ndërroi jetë disa vite pas problemeve shëndetësore, vetëm dy muaj para se të festonte ditëlindjen e saj të 100.

auto_1760765-main_image1482124224

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Zbulohen projektet, ja si do jenë shkollat e reja që do ndërtohen në Tiranë

Me ndërtimin e 17 shkollave të reja, themelet e të cilave do...
Read More