Ndahet nga jeta komediani i njohur amerikan Ricky Harris

2014actorrickyharriscredithumormilltv

Komediani i njohur Ricky Harris është ndarë nga jeta në moshën 54 vjeçare pas një sulmi në zemër.

Këtë lajm e ka konfirmuar menaxheri i aktorit për ,The Hollywod Raporter.

Harris njihet për rolet e tij në seritë televizive ‘Dope’ “Everybody Hates Chris”. Ai gjithashtu ka bashkëpunuar në disa albume me reperët Snoop Dogg, Ice Cube dhe Chuck D.

Shkruar Nga
More from Revista User

Anija luftarake amerikane u nis drejt Koresë, por ja ku përfundoi

Duhet të ishte një shenjë e fuqishme kundër Koresë Veriore: Javën e...
Read More