Ndalohet 59-vjeçari i dënuar me 2 vite burg për prodhim dhe shitje kanabis

Një 59-vjeçar i dënuar me 2 vite burg për prodhum dhe shitje të lëndëve narkotike është arrestuar nga policia e Fierit.

“Në vijim të punës për kapjen dhe ndalimin e shtetasve të shpallur në kërkim, Specialistët e Sektorit për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Fier, ndaluan shtetasin Agim Kumaraku, 59 vjeç, banues në fshatin Kurjan, Roskovec”, sqaron policia.

Ndalimi i këtij shtetasi u bë pasi Gjykata e Rrethit Gjyqësor Fier e ka dënuar me 2 vjet, 2 muaj e 24 ditë burg për veprën penale “Prodhim

Shkruar Nga
More from Revista User

Grabitja në Rinas/ Ja si i ndanë lekët anëtarët e bandës pas grabitjes

“Hajde se mbaroi”. Kjo ka qenë telefonata e bërë mes dy të...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.