Ndarjet që tronditën botën e showbizit gjatë vitit 2017!

Ka pasur shumë ndarje të famshme në vitin 2017 që tronditën dhe thyen zemrat e shumë njerëzve.

2-8

Picture 1 of 2

Pak para fundit të vitit, le të shohim një listë të yjeve që i dhanë fund lidhjes së tyre.

Në fillim të vitit, Nicki Minaj dhe Scarlett Johansson njoftuan ndarjet nga të dashurit e tyre.

Disa nga çiftet që tronditën jashtëzakonisht publikun me lajmin për ndarje, përfshinin Chris Patt dhe Anna Faris, si dhe Fergie me Josh Duhamel.

Kishte edhe prej tyre që pas ndarjes vendosën të ktheheshin sërish së bashku, si Chris Evans me Jenny Slate!

Nicki Minaj dhe Meek Mill

Zoey Deutch dhe Avan Jogia

Scarlett Johansson dhe Romain Dauriac

Rob Kardashian dhe Blac Chyna

Katy Perry dhe Orlando Bloom

Mel B dhe Stephen Belafonte

Kylie Jenner dhe Tyga

Olivia Munn dhe Aaron Rodgers

Janet Jackson dhe Wissam Al Mana

Carmelo Anthony dhe La La Anthony

Amy Schumer dhe Ben Hanisch

Ben Stiller dhe Christine Taylor

Amber Heard dhe Elon Musk

Chris Pratt dhe Anna Faris

Fergie dhe Josh Duhamel

Laurence Fishburne dhe Gina Torres

Heidi Klum dhe Vito Schnabel

Harvey Weinstein dhe Georgina Chapman

Selena Gomez dhe The Weeknd

Jennifer Lawrence dhe Darren Aronofsky.

Shkruar Nga
More from Revista User

Temperaturat e larta, Emergjencat Civile: 12 vatra zjarri në 24 orët e fundit

Përgjatë 24 orëve të fundit në gjithë vendin ka pasur 12 vatra...
Read More