Ndërron jetë aktori Clint WalkerAktori Clint Walker është ndarë nga jeta në moshën 90 vjeçare.

Gruaja dhe bija e tij i qëndruan pranë në momentet e fundit këtë të hënë, sipas burimeve të afërta me familjen që folën për mediumin TMZ.

Shtathedhuri i lindur në Illinois njihet më së shumti për serinë e viteve të 50-ta, “Cheyenne”, si dhe për filmin “The Ten Commandments” të vitit 1956.

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Fatlume Popovci me pushime, përcjell foto për fansat e saj…

Ajo është njëra prej këngëtareve që nuk ndalet se krijuari hite të...
Read More