Ndërron jetë aktori i njohur amerikan

bill

Ka ndërruar jetë në moshën 61-vjeçare aktori i mirënjohur Bill Paxton.

Sipas familjarëve të tij, aktori ndërroi jetë për shkak të komplikacioneve gjatë një operacioni, si pasojë e pushimit të zemrës.

Bill Paxton ka luajtur në filma të ndryshëm, mes tyre edhe në filmin “Titanic”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Si t’i thani dhe t’i ruani lulet të cilat i keni marrë dhuratë për ndonjë ngjarje të rëndësishme?

Lule që do të qëndrojnë shumë vite… Lulet e freskëta janë një...
Read More