Ndërron jetë në QSUT 78-vjeçari i dënuar me 18 vjet burg për vrasje

qsut

Një 78-vjeçar i dënuar për vrasje ka ndërruar jetë ditën e sotme në QSUT.

Sipas informacioneve Nebi Ajazi me banim në Dibër ka ndërruar jetë rreth orës 11:00.

Ajazi ishte i dënuar me 18 vjet burg për veprën penale të vrasjes dhe i kishin mbetur për të vuajtur dhe 7 vjet e 3 muaj burg.

Ajazi kishte ardhur nga spitali i burgut para një jave.

Shkruar Nga
More from Revista User

Lirohet nga qelia ish-drejtori i burgut të Durrësit Astrit Kotaj, akuzohet se liroi para kohe Lulzim Berishën

Ish-drejtori i Burgut të Durrësit, Astrit Kotaj ka lënë qelinë e burgut,...
Read More