Ndërron jetë sot Esma Rexhepovaauto_esma_11481450920

Mbretëresha e muzikës rome, Esma Rexhepova Teodosievska, sot në mëngjes ka vdekur pas një sëmundje të rëndë.

Rexhepova e quajtur si Mbretëresha e muzikës rome në nivel botëror, është zgjedhur si artiste nacionale në vitin 2013, ndërsa gjatë jetës së saj është përkujdesur për 47 fëmijë dhe ka mbajtur shumë koncerte humanitare.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Frizerja e Kim Kardashianit ka zbuluar: Mënyra e thjeshtë se si të arrini tallaze të çrregullta të flokëve!

Ky tip frizure është i popullarizuar, siç bëhet gjithherë, ndërkaq ne kemi...
Read More