Media

Në muajin e 6-të shtatzënisë, moderatorja shqiptare i jep fund beqarisë


               Publikuar në : 21:18 - 01/06/18 |
mapo.al

Prezantuesja Katerina Trungu ditën e djeshme i ka dhënë fund beqarisë duke u martuar me DJ-n e RTSH-së Endri Miliku me të cilin kanë 8 vite bashkë.


Katerina është 6-muajshe shtatzënë dhe ka postuar edhe një foto ku tregon barkun e rrumbullakosur e veshur me një fustan elegant nusërie.

“Tring” bën të ditur se prezantuesja është në pritje të një djali.

Në dasmë ishin të ftuar familjarët e Katerinës dhe miqtë e saj më të mirë. Prezantuesja dhe partneri i saj u shpallën burrë e grua nga kryetari i bashkisë, Erion Veliaj.

Katerina ka punuar prej vitesh në media, më së shumti në radio ku ka drejtuar disa emisione radiofonike.

 

<
>
-640-0-5b11588b534e1 -640-0-5b11588c8f042 -640-0-5b11588e2b31d -640-0-5b11588f94921 -640-0-5b115888d50bc -640-0-5b115894008b0


Etiketa: , , ,

CLOSE
CLOSE
Pas