Në përvjetorin e lidhjes së prindërve, fejohet djali i Ardit Gjebresë

Joni, djali i Ardit Gjerbreas është fejuar.

8-1

Picture 1 of 4

Ai ka hedhur një fotografi në Instagram ku shihet dora e tij dhe e të fejuarës së tij, e cila në gisht shihet se mbanë një unazë me gurë të çmuar.

Kësaj foto, Joni ia la një shkrim ku tha “Ajo tha PO”.

E fejuara e tij quhet Merlin Haxhiymeri dhe nuk është ndonjë figurë publike.

Joni zgjodhi të fejohet në përvjetorin e 27 të prindërve të tij, duke bërë që kjo datë të bëhet edhe më e rëndësishme dhe të festohet edhe për një arsye më shumë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Informonte grupin kriminal, ndryshon akuza për ish-agjentin e SHISH

Florian Bushi ish-agjenti i SHISH i akuzuar dhe hetuar nga Prokuroria e...
Read More