Në prag të martesës vijnë në foto… ish të dashurat e Prince HarryPrinci Harry njihet në Britaninë e Madhe si qejfli, duke marrë parasysh historitë që ka pasur me këngëtaren Ellie Goulding dhe modelen Cara Delevingne ndër të tjera.

Përveç vajzave të rangut të tij, ish-ushtari Harry duket se i pëlqenin edhe vajzat e “reality show”.

Caroline Flack, Lauren Pope, Florence Brudenell-Bruce dhe Cassie Sumner janë të gjitha në “listën” e Princit, i cili do të martohet me Meghan Markle së shpejti.

Ndërkohë që ai do të nisë jetën martesore, le t’i hedhim një sy ish të dashurave të tij…

 

loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Si ka përfunduar rezidenca gjigande e Pablo Escobar 25 vite pas vdekjes së tij

    Këto foto tregojnë rezidencën e shkatërruar të kriminelit më të...
Read More