Në rast të luftës Gadishulli korean do të bëhej rrafsh me tokë

Nëse do të vijë deri te lufta ndërmjet Koresë Veriore dhe asaj Jugore, për një periudhë të shkurtër do të vdesin rreth një milion njerëz pa përdorimin e armëve atomike, shkruajnë sot mediat gjermane.

Sipas këtyre mediave, Koreja Veriore nuk mund të fitojë luftën, por i gjithë gadishulli do të ishte i bërë rrafsh me tokë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Provat sekrete të Prokurorisë kundër Tahirit, çfarë thuhet në dosjen e 1800-faqëshe me përgjimet e reja

Kreu i Prokurorisë së Krimeve të Rënda, Besim Hajdarmataj, dhe dy prokurorët,...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.