Në shtrat me Kim KardashianKim ka zgjedhur më së miri ti urojë “Natën e mirë” fansave të saj, me një foto topless në Instagram.

3-1

Picture 1 of 4

37-vjeçarja kuptohet më së miri se ka qenë e zhveshur, teksa “mbron” hiret e saj me modesti me një çarçaf, dhe në diçiturën e fotos shkruan “Natën e mirë”.

Një ditë më parë ajo kishte postuar një foto mbresëlënëse, ku thoshte “Mirëmëngjesi” me një emoji dielli.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Mistura kërkon përshpejtim të bisedimeve të paqes për Sirinë

Bisedimet për dhënien fund të luftës në Siri duhet të përshpejtohen, ka...
Read More