Në vitin 2018, kësaj shenje të horoskopit do t’i marrin fund hallet

Fundi i 2017-ës të gjen të lodhur. S’ka nevojë për lojëra fjalësh, në dy vitet e fundit ke kaluar shumë situata të komplikuara, sidomos në familje.

Në vitin 2018 do t’i vësh kapakun problemeve të së shkuarës.

Mos u demoralizo nëse Janari nuk sjell menjëherë ndryshime.

Duke nisur që nga muaji shkurt nis një jetë e re për ty.

Ka ardhur koha të dalë në pah kreativiteti yt i fshehur.

Ke talent, por e nënvlerëson veten.

Tani ka ardhur koha që të qartësosh atë çfarë dëshiron me të vërtetë të bësh.

Gjysma e dytë e vitit do të jetë më e fuqishme dhe do të të çojë në zgjidhje të shkëlqyera, frytet e së cilave do t’i korrësh në fund të vitit.

Dhe bëhet fjalë për Virgjëreshën.

Shkruar Nga
More from Revista User

Edhe Malta legalizon martesën me homoseksual

Parlamenti në ishullin katolik të Maltës ka votuar për të legalizuar martesën...
Read More