Nelly Furtado sfidon Dua Lipëndua-lipa

Këngëtarja e njohur Nelly Furtado, e cila po i mungon skenës muzikore, është aktive ne mbrojtjen e kauzave të ndryshme.

Së fundi ajo është parë të mbrojë komunitetin LGBTI dhe të lobojë për të drejtat e grave.

Ajo ka bërë një video në Instagram ku sfidon disa prej këngëtareve të njohura t’i bashkohen kauzës së barazisë gjinore duke hedhur sytjenat e tyre në formë proteste virtuale.

Ndër emrat që ka sfiduar është edhe Dua Lipa.

Dua nga ana tjetër është ndjerë shumë e nderuar të sfidohet nga Nelly dhe e ka pranuar menjëherë duke i thënë se për të mund te heqë edhe më shumë se sytjenat.

Mbetet të shikojmë kë do të sfidojë Dua!

I'm about to toss more than my bra right now. @nellyfurtado I ❤️U

A post shared by DUA LIPA (@dualipa) on

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Londra nxit vendet arabe të heqin bllokimin ndaj Katarit

Ministri britanik i Punëve të Jashtme, Boris Johnson nxiti vendet arabe të...
Read More