Nëna e 3 fëmijëve me trup perfekt

Një modele ruse ka habitur fansat e saj me fotot e trupit të saj perfekt, vetëm disa muaj pas lindjes së fëmijës së tretë.

Oxana Samoylova 1

Picture 1 of 6

29-vjeçarja Oxana Samoylova, e cila është e martuar me reperin e famshëm ruso-ukrainas GeeGun, ka lindur një vajzë në fillim të vitit.

Në fotot e postuara në Instagram, aty ku ndiqet nga 6.1 milionë ndjekës, Oxana tregon se është më në formë se kurrë.

“Është e bukur si kukull dhe ka një trup perfekt”, shkruan njëri nga ndjekësit e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kjo është ngjyra e saj: Melania Trump kurrë më bukur nuk është dukur!

Dama e parë e Amerikës nuk po pushon të shkëlqejë me dukjen...
Read More