Nëna e Selena Gomezit nuk flet me të bijën, përfudon në spital pasi merr vesh lajmin se ajo u rikthye me Justin Bieber

Është raportuar së fundmi në mediat ndërkombëtare, se në momentin që nëna e këngëtares Selen Gomez ka marrë vesh për rikthimin e saj te Justin, ka përfunduar në spital.

8-1

Picture 1 of 3

Si pasojë, nënë dhe bijë kanë prishur raportet mes tyre, dhe tani më as nuk ndjekin njëra-tjetrën në rrjetet sociale.

Fakti që nëna e saj, Mandy Teefy nuk po ndjek më të bijën e saj në Instagram, është vërejtur nga fansat.

Arsyeja se pse të dyja kanë shtypur butonin “Unfollow” ndaj njëra-tjetrës në këtë rrjet social, është fakti se që të dyja kanë pasur një debat të ashpër, që nga koha kur Selena u rikthye sërish me Justinin.

Ndërkohë, burimet pranë revistës “People” bëjnë me dije se nëna e këngëtares nuk ka shkuar në spital për shkak të kësaj ngjarje, mirëpo gjithsesi nuk mohohet fakti që e bija i ka dhënë shumë stres.

Shkruar Nga
More from Revista User

Festat e fundvitit, Bashkia e Tiranës masa për sigurinë ushqimore të qytetarëve

Të gjithë e dimë se në tryezën e fundvitit produktet e mishit...
Read More