Nëna nga Miçigan dënohet se refuzoi të vaksinojë djalin

Rebecca Bredou nga Miçigan është dënuar me shtatë ditë burg sepse ajo nuk pranoi të merrte vendim gjyqësor mbi vaksinimin e djalit të saj, njoftoi BBC.

Ish bashkëshorti i saj me vendim të gjykatës ka fituar kujdestarinë ndaj djalit fëmijës së tij nëntë vjeçar që të mund ta vaksinojë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Saarlandi, testi i parë për Merkel gjashtë muaj nga zgjedhjet legjislative

Kancelarja gjermane, Angela Merkel dhe partia e saj konservatore përballen sot me...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.