Nesër s’ka mësim

Si pasojë e motit të keq Ministria e Arsimit ka pezulluar mësimin për ditën e nesërme në të gjithë vendin.

“Për shkak të përkeqësimit të motit në të gjithë vendin, si dhe nga informacionet e marra nga Drejtoritë Arsimore Rajonale dhe Zyrat Arsimore mbi situatën e reshjeve të dendura të shiut, Ministria e Arsimit, Sportit dhe Rinisë njofton pezullimin e procesit mësimor, në datën 01 dhjetor 2017, në të gjitha institucionet arsimore të arsimit parauniveristar”, thuhet në njoftimin e Ministrisë së Arsimit.

Dita e humbur e procesit mësimor do të zëvendësohet një ditë të shtunë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Djalë apo vajzë? Zbulojeni këtë përmes këtyre metodave të çuditshme, por zbavitëse

Ndjenja e tu bërit prind për herë të parë, padyshim se është...
Read More