New York po ngrin, por Gigi sheh punën e vet!

Veriperëndimi i SHBA-ve po përballet me një dimër të ashpër, sipas sinoptikanëve ky është ndoshta më i geri që ka përfshirë të gjitë vendin, ku temperaturat kapin vlerën -17 gradë celcius. Vendin e ka mbuluar dëbora, ndërsa nuk mungojnë edhe erërat e forta.

3-1

Picture 1 of 3

E po pastaj? Çfarë është një mot i keq për të ndaluar Gigin të dali nëpër qytet, të mbarojë punët e veta, por mbi të gjitha të na japë një leksion të mirë se si të vishemi me stil e të mos ndjejmë ftohtë në ditë të tilla.

Gigi kishte veshur një xhup të madh të bardhë të fryrë, një palë kominoshe, poshtë të cilave kishte një palë geta të trasha. Ndërsa kishte shmangur çizmet, ajo ka preferuar një palë atlete komode. Poshtë xhupit ajo mbante edhe një pulovër të trashë. Ftohtë jo, e bukur po. Faleminderit Gigi se dhe këtu nuk është edhe aq nxehtë!

Shkruar Nga
More from Revista User

Mënyra si i mbani duart tregon se çfarë çifti jeni

Nëse ndonjëherë keni qenë në dashuri, e dini se sa mirë ndjehesh...
Read More