Ngjyra e kungullit: Nuanca hit për vjeshtë

Paleta e portokalltë e ngjyrave është ideale për ditët e vjeshtës, sepse u rrinë shkëlqyeshëm damave me lëkurë vezulluese, të cilën të gjithë e kemi gjatë kësaj periudhe.

Krahas kësaj, duhet të jeni të sigurt që kjo ngjyrë e pazakonshme do të përshtatet në mënyrë të përkryer me gardërobën tuaj.

Sado që t’ju duket në shikim të parë që ajo është shumë e fortë dhe agresive, kini parasysh që kjo është ngjyrë “e natyrës”.

Nëse dëshironi të eksperimentoni, me siguri do t’ju jetë interesante ngjyra e portokalltë e flokëve në të cilën gërshetohen balluket e harlisura ngjyrë gështenje.

Rezultati do të jetë i shkëlqyeshëm, sepse flokët tuaj do të duken shumë të natyrshme

Shkruar Nga
More from Revista User

Si mund ta forcojmë kujtesën dhe të stërvitim trurin

Kujtesa ka një tendencë të dobësohet me kalimin e viteve, megjithatë një...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.