Nicki Minaj zbulon më shumë se duhet…

Këngëtarja e njohur amerikane, Nicki Minaj i ka befasuar të gjithë me veshjen e saj në javën e modës në Paris.

34 vjecarja tërhoqi vëmendjen e të gjithëve pasi tregoi më shumë sec duhej në pasarelë.

Nicki u shfaq mjaft e kursyer në rroba duke e lënë plotësisht jashtë gjoksin e majtë.

Shkruar Nga
More from Revista User

BE: 40 % e ujërave lumorë dhe detarë, të ndotur

40 % e ujërave shqiptare lumore dhe detare janë të ndotura çka...
Read More