Nicky Minaj nuk përmbahet në klipin e riKëngëtarja e famshme Nicky Minaj është e njohur për videoklipet e saj të nxehta.

Dhe këtë herë 35-vjeçarja nuk është përmbajtur.

Ajo është shfaqur mjaft provokuese në klipin e këngës ‘Chun-Li’, e frymëzuar nga luftëtarja e famshme e ‘Street fighter’.

Reperja postoi foto në Instagram nga prapaskenat. E veshur me një kostum të zi tepër të ngushtë e të hapur, nuk i lë vend imagjinatës.

Ajo vuri në pah format e saj bombastike dhe dukej shumë seksi.

loading...
Shkruar Nga
More from Enton Palushi

Ylli Demneri: Shkrimi i ngjashëm me një histori dashurie, nga ato që nuk njohin ndarje

Takimi me veprën e shkrimtarit francez Georges Perec bëri që të zgjohej...
Read More