Nicole shfaqet seksi në fustan të ngushtë

Ajo ishte për fundjavë në Mykonos për të festuar ditëlindjen.

Por pavarësisht se ajo duhej të kthehej në punë të mërkurën në Londër, Nicole Scherzinger ishte në disponim të mirë për të vazhduar me argëtimin.

Nicole 1

Picture 1 of 10

Ajo doli në mbrëmje me kolegët e saj nga X Factor, me Simon Cowell, Sharon Osbourne dhe Louis Walsh, pas audicioneve të fundit që kanë pasur.

Ylli që sapo ka mbushur 39 vjet dukej e mahnitshme e veshur në një fustan ngjyrë portokalli, në të cilin tregoi format seksi trupore.

Shkruar Nga
More from Revista User

Horoskopi, 7 janar 2017

Dashi 21/3 - 20/4 Nëse doni të dini opinionin e partnerit/es lidhur...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.